default-logo

HAKKIMIZDA

İç Mimar Ayşe Pelin Töre tarafından kurulan Rubica Design Mimarlık ile Ömer Furkan Coşkun tarafından kurulan Nasca Mimarlık olarak güçlerimizi, birbirleri ile oldukça ilişkili olan Mimari-İç Mimari ve İnşaat Mühendisliği bünyesinde birleştirerek; Danışmanlık, Proje Geliştirme, Uygulama, Kontrol ve Taahhüt Hizmetleri vererek güçlü bir şekilde mimari firmalar arasında yerimizi aldık.

         Hızla gelişen ve değişen yeni tasarım metotları ve güncel malzeme bilgisini dikkate alarak çağdaş ve yenilikçi mimarlık ilkelerini de kendilerine prensip olarak belirleyen Rubica Design İç Mimarlık ve Nasca Mimarlık; özgün tasarımlarıyla yatırımcı ve kullanıcı ihtiyaçlarını, estetik ve malzeme gereklilikleri ile harmanlayarak mimari ve iç mekan tasarımı yapar.

     Ekonomi Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevresel Tasarım Bölümünden mezun olan Ayşe Pelin Töre ile İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun olan Ömer Furkan Coşkun,  mimar, iç mimar, görselleştirme ve grafik tasarımcılardan oluşan güçlü ekibi ile her proje için ayrı araştırma ve tasarım grupları oluşturarak çalışır. İç mekan tasarım gruplarını yöneten kurucu Ayşe Pelin Töre ve dış mekan tasarımını yöneten Ömer Furkan Coşkun, deneyimli ekibi ile 2017 yılından bu yana 1. sınıf özgün proje tasarımı yaparak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktadır.

        İzmir’in Köklü ve başarılı üniversitelerinden aldığımız eğitimle, mimari yönden son derece başarılı ülkelerin yapılarını da bizzat gidip bizzat yerinde ve yakından inceleyerek büyük bir deneyime sahip olduk. Bu özgüvenle mükemmel tasarımlara imza atarak farkımızı ortaya koyduk ve İzmir’in en başarılı firmaları arasında yerimizi aldık.

        Projeleri sadece mimari olarak değil aynı zamanda elektrik, mekanik ve statik yönüyle bir bütün olarak tasarlamanın ne kadar önemli olduğu gerçeğini de ortaya koyduk.

        Konut, villa, ofis, otel, hastane, okul, mağaza, cafe, restoran gibi pek çok ayrı konuda 100‘ün üzerinde projeye imza atan Rubica Design Mimarlık ve Nasca Mimarlık, tasarımı bir bütün olarak ele alıp, plandan cepheye, iç mekandan peyzaj ve uygulamaya kadar her aşamada projenin içinde yer almaktadır.

         Özellikle “okul, konut, mağaza ve cafe” mimari ve iç mekan tasarım projelerinde uzmanlaşan  Rubica Design Mimarlık ve Nasca Mimarlık, müstakil konuttan, konut siteleri, özel ve resmi okul kampuslarına kadar farklı tarzda özgün tasarım çalışmalarına devam etmektedir. Tasarımını yaptığı mekanları hayata geçirmeden önce ve uygulama esnasında müşteri ve yatırımcının zevkleri, hayalleri ve beklentileri büyük bir titizlikle dikkate alınarak hayata geçirilmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler arasında mimari, iç mimari, tasarım, proje yönetimi, danışmanlık ve uygulama hizmetleri yer almaktadır.

       Güzel Egemizin her ilinde güzelliklerine katkı sunmakve o bölgenin ruhuna uygun özgün ve estetik eserler ortaya koymak için siz değerli müşterilerimizie hizmet sunmaktan kıvanç duyarız. görselliğe ve estetiğe büyük önem veren firmalarımız sizlerin de arzularınızı yerine getirme konusunda her zaman hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

           Saygılarımızla.